Мототреки для ендуро та мотокросу

Набути певних навичок в техніці мотоїзди і прокачати їх до наступного рівня можна, або навіть потрібно, на спеціальних мототреках.

Дуже добре підходять вже існуючі треки для мотокросу і ендуро. Також завжди можна накатати нові. Є чудові місця з рівними майданчиками, де можна вивчити базу: повороти, розгін, гальмування, їзда сидячи, стоячи, повороти стоячи. Але також необхідно використовувати гірки для відпрацювання спусків і підйомів. 

На треках вчимося вдосконалювати повороти, прискорюємося, працюємо над витривалістю і змагаємося. Для навчання спусків і підйомів використовуємо різні гірки з різним кутом нахилу і довжиною.

Нам в Україні пощастило. На відміну від багатьох європейських країн, де територія лісів і полів огороджена парканами, а в'їзд на неї суворо заборонено, ми маємо можливість розсікати по бездоріжжю.

Виїзд групою в ліс на мотоциклах - це завжди цікаво. Offroad поїздка - це подорож, перевірка своїх навичок водіння та спроможностей мотоцикла, а іноді і полагодження деяких несправностей прямо в дорозі; це подолання природніх перешкод - броди, повалені дерева, пісок, мости, гори, каміння і багато іншого - це дуже цікаво проїжджати на мотоциклі і це дуже важлива частина розвитку навичок їзди. Також власна швидкість. Як казав мій тренер, хочеш навчитися підтягувати - підтягуйся. Хочеш швидко їхати - їдь швидко cool В Offroad-турах значно росте власна швидкість пересування, оскільки маємо, де розігнатися)

Крім усього, ендуро-подорож - це взаємодопомога, бесіди з однодумцями та обмін ідеями, ну, і це природа) Ми часто бачимо диких звірів і птахів, неймовірні пейзажі, заряджаємось чистим повітрям та власним адреналіном) Здоров"я скаже вам "Дякую" laughing

Виїзди можуть бути одноденними, дводенними з ночівлею в наметі/готелі і багатоденними. Краще, коли група не дуже велика і підібрана за рівнем підготовки. Тому що пересування великими групами досить часто розтягується на тривалий час. Ви частіше зупиняєтесь. (Якось групою в 40 людей ми їхали 100 км 10 годин. Комусь треба попити, комусь в кущі, в когось щось відвалилося і т.д.) laughing

Група в 5 - 6 осіб, яка мчить з певною швидкістю - це здорово. І не виключено, що і тут щось станеться, але ймовірність значно менша. Ми формуємо групи для виїздів до 6 осіб.

Все відбувається поступово. Локації весь час змінюємо. На ці ресурси Україна багата і ми з вами будемо використовувати їх для вашого розвитку в мотоспорті та мототуризмі. Читайте про наші подорожі тут.

Записатися на тренування або в тур можна так:

  1. Зателефонувати або написати в будь-який месенджер мені особисто:  +38 067 405 58 68 Наталія
  2. Написати у Фейсбук
  3. Написати в Інстаграм

Приходьте, поїдемо місити бездоріжжя wink