Переяслів, ендуро з джипом

ендуро тури Київ

Коротше, зібрали ми великий різношерстий двіж в тур. Настільки різношерстий, що один з учасників був на Хаммері) Такого ще ніхто не робив, але ми подумали, а чому, власне, ні?) Бездоріжжя він їде, лебідка є) Одного поля ягоди)

 

Стартували в 8 від Епіцентру, відразу гірка вниз, болотний прямик з величезними каменями і пісочна гірка вгору. Тяж і дорожник мали тут невеликі складнощі, а хаммер - не мав, у нього взагалі ніде не було складнощів, відмінні навички водіння, навіть, напевно, складніше треба, так, Олексію? Наступного разу зробимо з урахуванням специфіки транспортних засобів)

Десь на полях Бортничів ворожа куля підбила одного з двох наших ведучих, Анну Колесник, погнуту задню зірку не вдалося вирівняти і залишок туру вона провела в бусі підтримки, нервуючи, як все пройде.


Так що Віталік Халіво прийняв командування обома дивізіями і впорався майстерно, як завжди cool

Хлопці виїхали бездоріжжям з Києва, пройшли полем до Бортничів, лісом до Процева. Заїхали побалуватися на піски полігону, хлопці добре їхали, Єгор на Африці Твін звикав до піску, Анюта на Трікері (єдина дівчина в групі) зробила величезний крок вперед в навичках водіння, Анвар на дорожньої гумі воював до останнього і покинув групу аж через дві третини треку, Хаммер розважався щосили, фотограф Руслан Масловський якимось чином встиг нафоткати настільки круті кадри, що ми всім складом плескаємо в долоні вже який день. Дякуємо! 

До Переяслава залишалося якихось кілька км, але ми вирішили змінити напрямок і закінчити маршрут в іншому симпатичному місці, організували вечерю, гарячі напої, люди відпочили після поїздки, поділилися враженнями) Ви великі молодці!

Величезне спасибі всім хто взяв участь, не злякався дощу і піску, також нашим страхувальним «бусоводам» Тетяні та Анатолію, а особлива подяка, звичайно, полководцю Віталію, якого не зупинив навіть прокол колеса - це було сильно!

Нумо ще! Записуйтесь в школу Motobuzz: instagram facebook

Ще кілька світлин (автор майже всіх світлин в цьому пості - геній Руслан Масловський):