Кіра, чому ти займаєшся?

Я запитала Кіру  - "Чому ти займаєшся?"

Для мене була важлива її відповідь, тому що веселі покатушки в нас на тренуваннях давно скінчилися і почалася серйозна робота. Тож я вам скажу - в нашому виді спорту можна тільки по любові, інакше не вийде. (Кіра у відповіді використовує слово мотокрос, тому що техніка водіння мотоцикла в мотокросі - лежить в основі мотоциклетного спорту і ми багато часу проводимо на трасах)

Далі з перших вуст:

"Тому що це круто - я пересилює себе після кожного падіння і завдяки мотокросу я побачила, що можу багато. Під час занять я треную так само витривалість, концентруючи увагу на русі, або на тому як краще проїхати коло.

А ще я відчуваю що я крута, тому що, ну хто мені тепер скаже: "ти дівчинка - ти погано водиш", ніхто не скаже, що я слабка. І головне, що так може не кожен, і це досить унікальний спорт. Цей спорт не для всіх.

Я люблю тренування щє за те, що слабаки ті - хто здалися після першого падіння, вони пішли, і з цього етапу почнеться одразу жесть і людина яка готова терпіти, готова витримати й пережити біль, залишиться до кінця, а той хто не готовий терпіти все це - він піде і це добре, бо не буде заважати людям які реально хочуть розвиватися в цьому спорті і хочуть досягти вершин."

Фото https://instagram.com/runtolisten?igshid=eyhpbf8t9ltg Кіра, 12 років.