Дівоче ендуро

Ні, шановні, це не коли ви берете айфони і на мотах в найближчий парк фоткати мейкап) Це коли Принцеси їдуть вигуляти своїх Драконів cool

Не секрет, що в кожній людині уживаються чоловічі і жіночі якості, це тонка градація енергій інь і янь, чорне і біле, манікюр і мотоцикли) Останнє напевно у чоловіків рідше laughing але суть зрозуміла: ми дуальні, ми можемо бути воїном на роботі, а вдома хотіти на ручки і щоб погладили) Обидві ці наші сторони повинні бути підконтрольно розвинені, інакше ми занадто м‘які на «війні» і агресивні вдома, бо наш дракон ломиться назовні, не знаходить виходу, ми бачимо вдома чашку не на місці, і серед білого дня розгортаються бойові дії з важкими втратами в довірі та взаєморозумінні. Тому нам, дівчаткам, дуже важливо періодично годувати свого Звіра, щоб решту часу бути ласкавою кішечкою)Для цього ми з Анною створили цей жіночий тур. Маршрут включав кілька складних точок і ускладнювався вологим придніпровських рельєфом, фактично ми пробиралися по болотах аж до Українки, це був хороший бій, і тут група розкрила себе як чудовий організм з новими правилами, народженими прямо в дорозі. Ми всі їздили з чоловіками, знаємо, як все відбувається в класичних турах, але в своєму власному турі зробили по-своєму) Я мала щастя спостерігати за тим, наскільки могутні жінки, яка безмежна воля і відвага тече в їх венах, яка в групі панує емпатія і наскільки сильні приймаються рішення. Дівчата, ви справжній бійцівський клуб. І ваші Дракони прекрасні)


У нас були падіння в бруд і каміння, дерева збивали нас з мотоциклів, пісок біля залізниці будив в нас звірів, була одна точка з гнилим мостом, яка добре попсувала нерви - дякую їй за прокачування волі і сміливості)

Кілька разів ми групувалися, щоб дістати зниклий в зарослях мот або буквально на руках перенести через якесь непрохідне місце. Шикування кілька разів змінювалось, я зробила вражаюче відкриття: чоловіки в турі залишають новачків ззаду, а жінки навпаки виштовхують новачка вперед і допомагають йому - завдяки цьому ведучий отримує набагато більше інформації і група не втрачає в середній швидкості. Я знала, що жінки дуже самодостатні і мудрі) І наскільки вони неймовірно, фантастично сильні - і фізично, і морально.


Ми, сміючись і допомагаючи, перемогли всі важкі перешкоди і прибули наповнитися в приголомшливе місце, де небо ллє кип'ячене золото на пишний відгодований ліс, озера хваляться дорогоцінними каменями і фліртують з чистим, первозданним повітрям, тут витає свобода і невимушеність, тут ти безумовно щасливий - і ти смієшся і кепкуєш, як в дитинстві на канікулах)

Ми хапануди дофаміну і поїхали до стайні, де нас чекали коні і інструктори. Треба сказати, коні в стайні породисті і спортивні, ними займаються, тому навчання рисі приносить особливе задоволення. Потім ми погодували коней, і в мікроавтобусах додому. Це був чудовий день, з тих, що кладеш дбайливо в скарбничку пам'яті, дякую вам за емоції, за те, що ви саме такі, які є! 


Висновок: тримайте баланс, леді, і енергетичний, і на мотоциклі) Обіймаємо і чекаємо на вас у школі Motobuzzz: фейсбук інстаграм

Обов'язково поїдемо ще!

 

Нижче трохи світлин з туру)